4 Görüntülenme
Spark: Bir Uzay Serüveni – Spark: A Space Tail izle
4.4 IMDB Puanı

Spark: Bir Uzay Serüveni – Spark: A Space Tail izle

(Spark)
  • Yapım Yılı Canada
  • Yapım Şirketi ToonBox Entertainment / Redrover Co. Ltd. / Gulfstream Pictures / Shanghai Hoongman Technology Co. / Sunning Universal Media Co.
  • Film Süresi 1 saat 31 dakika
Oyuncular Jace Norman , Jessica Biel , Patrick Stewart , Hilary Swank , Susan Sarandon , A.C. Peterson , Rob deLeeuw , Athena Karkanis , Shannon Perreault , Jordan Pettle , Evan Taggart , Jason Deline , Ivan Sherry , Aaron Woodley
Spark: Bir Uzay Macerası
Aaron Woodley’in yönetmenliğinden süper bir animasyon filmi olan ‘’Spark: Bir Uzay Macerası’’ 7 Temmuz 2017 tarihinde bekleyenleriyle sinemalarda buluşacaktır. 1 saat 30 dakikalık filmin oyuncu kadrosunda Jessica Biel, Susan Sarandon ve Hilary Swank yer almaktadır.
Film Özeti
13 sene öncesinde Zhong adında bir generalin Bana adlı gezeni ele geçirişi filmde anlatılmaktadır. Gezegen ele geçirildiği günden beri huzur ortamından yoksun kalmıştır. Yaşayan sakinleri kötü kalpli general emri ve yönetimi altında zor dönemler yaşatmaktadır. Bu acımasız general kara delik yaratma özelliğine sahip olan Kraken’in ardına düşer. Bunu ele geçirdiğinde uzayda gizlenmiş olan büyük ve gizli yerleri keşfederek ele geçirebilecektir. Bu planı bilen maymun Spark, domuz Chunk ve tilki Vix belki de büyük bir faciayı önleyecek ya da bu generale yenik düşecek. Uzun soluklu bir maceraya atılan bu üçlünün neler yapacağı merak konusu. Ancak üçünün de kendine has karakteristik özellikleri sayesinde aşamayacakları engel olmadığını göstereceklerdir. Karşılarına alacakları Kötü kalpli general ile yaşayacakları büyük bir macera var.
IMDB id: tt3228088