59 Görüntülenme
Katliam Günü – The Windmill Massacre izle (2016)
4.8 IMDB Puanı

Katliam Günü – The Windmill Massacre izle (2016)

(The Windmill Massacre, Masacre en el molino de viento, Diabelski młyn, Резня на мельнице, Katliam Günü, The Windmill)
  • Yapım Yılı Netherlands
  • Yapım Şirketi ETA Films / Pellicola
  • Film Süresi 1 saat 25 dakika
Oyuncular Patrick Baladi , Ben Batt , Charlotte Beaumont , Fiona Hampton , Tanroh Ishida , Bart Klever , Kenan Raven , Noah Taylor , Adam Thomas Wright , Derek Howard , Mattijn Hartemink , Edo Brunner , Stijn Westenend , Liz Vergeer , Ties Jaspers
Katliam Günü (The Windmill Massacre) 2017 yılında gerilim ve korku öğeleri ile izleyenleri yerlerine çivilemeye hazırlanan en iyi korku filmlerinden birisinin de hiç şüphesiz Katliam Günü olacağı söylenebilir. Enfes korku sahneleri ve insanın psikolojisini bozan ürkütücü hikayesi ile Katliam Günü, 30 Haziran 2017 günü tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de gösterime girmeye hazırlanıyor.
78 dakikalık bir gerilim filmi olarak sinema severlere buluşacak olan Katliam Günü’nün yönetmenlik koltuğunda Nick Jongerius oturuyor. Charlotte Beaumont, Patrick Baladi, Noah Taylor, Ben Batt ve Tanroh Ishida gibi profesyonel oyuncuları ve sürükleyici öyküsü ile korku filmi meraklılarını fazlasıyla tatmin edebilecek olan filmin senaryosu ise Nick Jongeriusun da katkılarıyla başarılı senarist Chris W. Mitchell’e ait.
Orijinal adı The Windmill Massacre olan filmin hikayesinde geçmişini geride bırakmaya çalışan ve Avusturalyalı bir genç olan Jennifer’in Amsterdam’a gelmesi ve Hollanda’nın yel değirmenlerini görmek amacıyla düzenlenen bir gezi turuna katılması ile başlıyor. Gezi için yola çıkan otobüs, kimsenin geçmediği ıssız bir yere geldiğinde kaza yapıyor ve otobüs yolcuları da yakınlarda yer alan bir yel değirmenine sığınmak zorunda kalıyor. Ancak sığındıkları yel değirmeninin değirmencisinin ruhunu şeytana satmış olması nedeniyle lanetli olması ve gelenleri birer birer öldürmesi işleri oldukça tehlikeli bir hale getiriyor.
IMDB id: tt2923088