Henüz video eklenmemiş.
30 Görüntülenme
Reclusion izle (2016)
4 IMDB Puanı

Reclusion izle (2016)

(Reclusion)
  • Yapım Yılı 2016
  • Film Süresi 01
Oyuncular Nicholas Bianchi , Robin De Lano , Leann Donovan , Jason Faunt , Chelsea Gilligan , Mitch Holden , Norman Lesperance , Lauren Maher , Hannah Sohn , Mykayla Sohn , Vivi Thai , Johnathan Wesley Wallace , Jonathan Wallace
Reclusion izle, 2016 yapımı bir gerilim ve korku filmidir. Film, geçmişindeki bir olayın travmasını yaşayan bir adamın, bir aile ile birlikte bir çiftlik evinde izole bir hayat yaşamasını konu alır.
Filmin ana karakteri, Alex (Leroy Kincaide), geçmişinde yaşadığı bir olayın etkisi altındadır ve kendi kendine yeterli bir yaşam tarzı seçmiştir. Alex, bir aileyle birlikte, izole bir çiftlik evinde yaşamaktadır. Ancak, burada, kendisine garip görüntüler gösteren ve davranışları gizemli olan bir varlıkla karşılaşır.
Alex, çiftlik evindeki garip olayları araştırmaya başlar ve ailenin de içinde yer aldığı bir karanlık sırrı ortaya çıkarmaya çalışır. Bu sır, Alex'in geçmişindeki travmanın üzerine de etki eder.
"Reclusion", izolasyon ve geçmişin travmaları üzerine kurulu bir gerilim filmidir. Film, seyircilere gizemli bir hikaye sunarken, aynı zamanda ana karakterin içsel mücadelesini de gösterir. Film, karanlık atmosferi ve beklenmedik olaylarıyla dikkat çeker.