2 Görüntülenme
Planetarium izle
4.6 IMDB Puanı

Planetarium izle

(Planetarium, Além da Ilusão, Planetarium - conexión de amor, Planetarij, Planétarium, Das Geheimnis der zwei Schwestern, Πλανητάριο, Planitario, Planetárium, プラネタリウム, Planetário, Планетариум, Планетаріум, The Summoning)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi Les Films Velvet / Les Films du Fleuve / France 3 Cinéma / Kinology / Proximus / Radio Télévision Belge Francophone (RTBF) / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC) / La Région Île-de-France / Région Provence-Alpes-Côte d'Azur / Canal+ / Ciné+ / France Télévisions / Cinémage 10 / Indéfilms 4 / Soficinéma 12 / Centre du Cinéma et de l'Audiovisuel de la Fédération Wallonie-Bruxelles / Tax Shelter du Gouvernement Fédéral Belge / Casa Kafka Pictures / Casa Kafka Pictures Movie Tax Shelter Empowered by Belfius / Société des Producteurs de Cinéma et de Télévision (Procirep)
  • Film Süresi 1 saat 45 dakika
Oyuncular Natalie Portman , Lily-Rose Depp , Emmanuel Salinger , Amira Casar , Pierre Salvadori , Louis Garrel , David Bennent , Damien Chapelle , Jerzy Rogulski , Camille Lellouche , Christophe Odent , Kamel Abdelli , Michel Zlotowski , Talina Boyaci , Benoît Forgeard
Türkiye’de vizyona gelecek ay içinde girecek olan filmin yönetmeni Rebecca Zlatowski. Esas mesleği yazarlık olan Zlatowski’ni bu film için yapabilecekleri herkes tarafından oldukça merak ediliyor. Filmde Natalie Portman başta olmak üzere, Lily-Rose Depp, Emmanuel Salinger gibi oyuncular yer alıyor.
Filmin konusu şöyle: 1930ların sonlarında Pariste Amerikalı Laura Barlow ve kızkardeşi Kate orta derecede bir kabare gerçekleştirirler. Genç kadının hediyesi ile büyülenen bir film yapımcısı olan André Korben, iki kızkardeşi tutmaya karar verir. Modern filmler üretmeye hevesli olan genç kadınları yeni yıldız yapmak istiyordur. Bundan böyle Laura ve Kate, onunla yaşamaya başlarlar ve Andre, Katee onun için birkaç spiritizm seansı düzenlemelesini ister. Bundan sonra herşey ters işlemeye başlayacak ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu aydınlanmış büyük burjuva Korben, kızkardeşlerin güçleri sayesinde bir ruhla temasa girdiğine ve bu yüzden onun gizli saplantılarına daha yakın olduğuna inanmaktadır. Hepsi bu kadar da değil; mesleğini iki Amerikalı kadının paranormal etkinliği ile birleştirerek devrimci bir şey yaratmayı umuyordur.
IMDB id: tt4680196