16 Görüntülenme
Karanlık Kız – The Lost Daughter izle (2021)
6.7 IMDB Puanı

Karanlık Kız – The Lost Daughter izle (2021)

(The Lost Daughter)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 02
Oyuncular Olivia Colman , Jessie Buckley , Dakota Johnson , Ed Harris , Peter Sarsgaard , Paul Mescal , Dagmara Dominczyk , Robyn Elwell , Jack Farthing , Ellie Mae Blake , Oliver Jackson-Cohen , Panos Koronis , Alexandros Mylonas , Alba Rohrwacher , Nikos Poursanidis , Athena Martin Anderson , Konstantinos Samaa , Emmanouela Zacharopoulou
Karanlık Kız (The Lost Daughter) izle, 2021 filmi, Maggie Gyllenhaal'ın yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını yaptığı, Elena Ferrante'nin aynı adlı romanından uyarlanan bir psikolojik drama filmidir. Film, başrollerinde Olivia Colman, Dakota Johnson, Jessie Buckley ve Ed Harris gibi oyuncuları bulunduruyor.
Film, Leda Caruso (Olivia Colman) adlı bir İngilizce öğretim görevlisinin tatil için Yunanistan sahilinde geçirdiği zamanı anlatmaktadır. Leda, burada genç bir anne olan Nina (Dakota Johnson) ve kızıyla tanışır. Bu tanışma, Leda'nın kendi geçmişiyle ilgili bastırılmış anılarını ve yaşadığı travmaları tekrar gün yüzüne çıkartır.
Film, iki zaman çizgisinde ilerler ve Leda'nın gençliği (Jessie Buckley) ile yaşadığı zorluklara, iki küçük çocuğu ile yaşadığı deneyimlere ve bu süreçte aldığı kararların bugünkü yaşamını nasıl etkilediğine odaklanır. "The Lost Daughter", annelik ve kadınlık üzerine derinlemesine bir bakış sunarak, kimlik, sorumluluk ve bağışlama temalarını işlemektedir.