31 Görüntülenme
İçimdeki Yangın (Incendies) izle (2010)
8.3 IMDB Puanı

İçimdeki Yangın (Incendies) izle (2010)

(Incendies, Incêndios, Изпепелени, Naša majka, Požáry, Nawals hemmelighed, Nawalin salaisuus, Tsetskhlis Tsamkidebelni, Die Frau die singt - Incendies, Μέσα από τις φλόγες, Felperzselt föld, Sookhtegan, La donna che canta, 灼熱の魂, Moteris, kuri dainuoja, La mujer que cantaba, Nawals hemmelighet - Incendies, Pogorzelisko, Incendies - A Mulher que Canta, Incendii, Пожары, Згаришта, Poziare, Zena, ktorá spieva, Ženska, ki poje, Incendios, Incendis, Nawals hemlighet, 烈火焚身, İçimdeki Yangın, Пожежі)
  • Yapım Yılı Canada
  • Yapım Şirketi micro_scope / TS Productions / Phi Group / Canadian Broadcasting Corporation (CBC)
  • Film Süresi 2 saat 11 dakika
Oyuncular Mustafa Kamel , Hussein Sami , Rémy Girard , Mélissa Désormeaux-Poulin , Maxim Gaudette , Dominique Briand , Lubna Azabal , Frédéric Paquet , Hamed Najem , Ahmad Massad , Bader Alami , Majida Hussein , Asriah Nijres , John Dunn-Hill , Nadia Essadiqi
İçimdeki Yangın (Incendies) izle, Quebec'li film yönetmeni Denis Villeneuve'un yönettiği bir dram filmidir. Film, Kanada'nın Montreal kentinde yaşayan ikizler Jeanne ve Simon Marwan'ın annelerinin ölümünden sonra gerçeği öğrenmek için Lübnan'a seyahat etmelerinin hikayesini anlatır.
Jeanne ve Simon, annelerinin vasiyetnamesinde, annelerinin ölmeden önce kendilerine bir dizi mektup ve görev verdiğini öğrenirler. Bu görevleri yerine getirmek için Lübnan'a giderler. Bu arada, Jeanne ve Simon annelerinin hayat hikayesini öğrenirler ve birbirlerinden habersiz olarak geçmişte yaşanmış acı verici olayların izini sürerler.
Film, aile bağları, kayıp ve bağışlama konularını ele almaktadır. Lübnan İç Savaşı'ndan da yararlanarak gerçekçi bir atmosfer yaratmıştır. "Incendies", performansları, hikayesi ve yönetmenliğiyle eleştirmenler tarafından çok olumlu eleştiriler almıştır.