79 Görüntülenme
Komik Bir Hikâye – It’s Kind Of A Funny Story izle (2010)
7.1 IMDB Puanı

Komik Bir Hikâye – It’s Kind Of A Funny Story izle (2010)

(It's Kind of a Funny Story)
  • Yapım Yılı 2010
  • Film Süresi 01
Oyuncular Keir Gilchrist , Zach Galifianakis , Emma Roberts , Dana DeVestern , Lauren Graham , Jim Gaffigan , Karen Chilton , Aasif Mandvi , Jared Goldstein , Alan Aisenberg , Zoë Kravitz , Thomas Mann , Jeremy Davies , Rosalyn Coleman , Viola Davis , Lou Myers , MacIntyre Dixon , Bernard White
"It's Kind of a Funny Story izle" adlı 2010 yapımı film, depresyonla mücadele eden bir genç adamın hikayesini anlatıyor.

Craig Gilner, Brooklyn'de yaşayan bir lise öğrencisidir ve gelecekteki hayalleri nedeniyle yaşadığı stres ve baskılarla mücadele etmektedir. Bir gece, intihar eğilimleri göstermeye başlar ve acil psikiyatrik yardım alır. Yatılı olarak tedavi görmeye karar verir ve Brooklyn'deki bir psikiyatrik kliniğe gider.

Klinikte, diğer hastalar ve terapistlerle birlikte zaman geçirirken, Craig'in hayatı farklı bir yöne doğru değişir. Klinikte tanıştığı diğer hastalar ve arkadaşlar edinir ve klinikteki hayatın bir parçası olur. Craig, depresyonuyla mücadele etmenin yanı sıra, aynı zamanda klinikteki diğer hastaların da sorunlarıyla ilgilenir.

Filmin hikayesi, genç bir insanın kendi iç dünyasıyla mücadelesini ve psikiyatrik tedavi sürecinde yaşadığı deneyimleri anlatarak, zorlukların üstesinden gelme ve hayata yeniden bağlanma konularına odaklanıyor.