39 Görüntülenme
Hayata Röveşata Çeken Adam izle
7.5 IMDB Puanı

Hayata Röveşata Çeken Adam izle

(A Man Called Otto)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 02
Oyuncular Tom Hanks , Mariana Treviño , Rachel Keller , John Higgins , Tony Bingham , Lily Kozub , Mack Bayda , Cameron Britton , Juanita Jennings , Peter Lawson Jones , Max Pavel , Kailey Hyman , Peter Sipla , Patrick Stanny , Allyson R. Hood , Carl Clemons , Connor McCanlus , Kristy Nolen
Hayata Röveşata Çeken Adam (A Man Called Otto) izle, Fredrik Backman'ın "A Man Called Ove" adlı romanının harika orijinal sinema uyarlamasının (2015 yapımı İsveç filmi "A Man Called Ove", yönetmen Hannes Holm) yeniden çevrimi olarak karşımıza çıkan bu film, Ove adındaki huysuz bir adamın hikayesini anlatır. Ove, hoşlanmadığı insanları yatak odası penceresinin önünde yakalanan hırsızlarmış gibi gösteren türden biridir. Katı prensipleri, sıkı rutinleri ve kısa bir öfke süresi vardır. İnsanlar ona "cehennem komşusu" der.
Bu film, orijinal hikayenin Türkçe'ye uyarlanmış ve özgünleştirilmiş bir versiyonu olarak, Ove'nin komşularıyla ve çevresiyle yaşadığı anıları, yaşam felsefesini ve onun zamanla nasıl değişip geliştiğini izleyiciye sunar.