9 Görüntülenme
Aşk Notları – The History of Love izle (2016)
6.3 IMDB Puanı

Aşk Notları – The History of Love izle (2016)

(The History of Love, Die Geschichte der Liebe, История на любовта, Kærlighedens historie, Armastuse ajalugu, Lhistoire de lamour, A szerelem története, Toldot haahava, La storia dellamore, A História do Amor, Povestea iubirii, Хроники любви, La historia del amor, aşk Notları)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi 2.4.7. Films / Oï Oï Oï Productions / Caramel Film / Panache Productions / Compagnie Cinématographique, La / Libra Films
  • Film Süresi 2 saat 14 dakika
Oyuncular Gemma Arterton , Elliott Gould , Derek Jacobi , Sophie Nélisse , Torri Higginson , Alex Ozerov , Mark Rendall , Jamie Bloch , Nancy Cejari , Julian Bailey , Russell Yuen , Jim OHare , Masa Lizdek , William Ainscough , Samantha Hodhod
Bir Zamanlar Genç Bir Adam Bir Kızı Çok Sevdi
Onu Hayatı Boyunca Güldüreceğine Söz Verdi
Sözünü Tutmak İçin Her Şeye Göğüs Gerdi
Doğu Avrupa’da ufak bir köyde 2. Dünya Savaşından evvel yazılmış bir kitap kıtaları aşıp cinsli badireleri atlattıktan sonra ortaya çıkarsa neler olur ve üç kuşağın yaşamını nasıl tesirler? Bu kitabın ismi “Aşk Anekdotları” dır.

Süresiyle Nazi Almanyası’ndan canını kurtarmak için kaçan ve günümüz New York’unda geçmişteki aşkının hayaliyle yaşayan Polonya’lı muhacir Leo ile Brooklyn’de annesinin uzun süren yalnızlığına takat bulmak isteyen ve onun yine evlenebilmesi için ideal koca adayı arayışına giren Alma’nın yolları kesişir.

Genç Alma, annesine yeni bir eş ararken, kendisini de sınıf dostu Misha’ya ilgi duyarken bulur ve aşkı keşfeder.

Uzun müddettir kayıp olan bir kitabın, eksantrik bir biçimde ortaya çıkmasıyla, geçmişe dair gün suratı gören bir aşk öyküsü, herkesin yaşamını derinden etkileyecektir.