61 Görüntülenme
Yaşamak İçin (Rent-a-Cop) izle
4.6 IMDB Puanı

Yaşamak İçin (Rent-a-Cop) izle

(Rent-a-Cop)
  • Yapım Yılı 1987
  • Film Süresi 01
Oyuncular Burt Reynolds , Liza Minnelli , James Remar , Richard Masur , Dionne Warwick , Bernie Casey , Robby Benson , John Stanton , John P. Ryan , Larry Dolgin , Roslyn Alexander , Cyrus Elias , JoBe Cerny , Joe Greco , Ned Schmidtke , Rick LeFevour , Mary Ann Thebus , John Shannon
"Rent-a-Cop izle" 1987 yapımı bir aksiyon komedi filmidir. Film, Clint Eastwood ve Burt Reynolds gibi iki büyük oyuncunun başrollerini paylaştığı bir yapımdır. Filmin konusu şöyledir:
Burt Reynolds'un canlandırdığı "Nick," eski bir polis memurudur ve artık özel bir güvenlik şirketinde çalışan bir güvenlik görevlisidir. Clint Eastwood'un canlandırdığı "Frank," ise bir suçlu olarak tanınır. Nick ve Frank, eski bir arkadaşlığa sahiptir. Bir gün, Nick'in çalıştığı yerdeki mücevher dükkanına hırsızlar girer. Nick, eski arkadaşı Frank'i tanır ve onu suçüstü yakalar. Ancak Frank, gerçek bir suçlu gibi görünse de, aslında dükkanın sahibinin sahtekarlıkla sigortadan para kazanma planına karışmıştır.
Nick, Frank'i bu karmaşanın ortasında korumak zorunda kalırken, ikisi de eski günlerini hatırlar ve birlikte suçlularla başa çıkmaya çalışırlar. Bu sırada komik ve aksiyon dolu olaylar gelişir.
"Rent-a-Cop," hem aksiyon hem de komedi türlerini bir araya getiren bir film olup, Reynolds ve Eastwood'un oyunculuk performansları ve ikili arasındaki kimya öne çıkar.