68 Görüntülenme
Ateşli – Mannequin izle (1987)
5.9 IMDB Puanı

Ateşli – Mannequin izle (1987)

(Mannequin)
  • Yapım Yılı 1987
  • Film Süresi 01
Oyuncular Andrew McCarthy , Kim Cattrall , Estelle Getty , James Spader , G.W. Bailey , Carole Davis , Steve Vinovich , Christopher Maher , Meshach Taylor , Phyllis Newman , Phil Rubenstein , Jeffrey Lampert , Kenneth Lloyd , Jake Jundef , Harvey Levine , Thomas J. McCarthy , Pat Ryan , Glenn Davish
"Mannequin izle" (1987), Michael Gottlieb tarafından yönetilen bir aksiyon-komedi filmidir. Filmin başrolünde Andrew McCarthy ve Kim Cattrall bulunmaktadır.
Filmin konusu, Philadelphia'da çalışan bir moda tasarımcısı olan Jonathan Switcher adlı bir gencin hikayesini anlatır. Jonathan, bir gün bir mağazada bir manken bulur ve onu hayatına getirmek için büyü yapar. Ancak manken, çalıştığı mağazada önceki hayatından kalma bir prensesdir ve gerçek hayatına dönmek için yardım ister. Jonathan, prensesi gerçek hayatına döndürmek için elinden geleni yapar ve aynı zamanda kendi hayatında da büyük değişikliklere neden olur.
"Mannequin", 1980'lerin popüler komedi filmlerinden biridir ve eğlenceli bir hikaye, komik sahneler ve romantik bir aşk hikayesi sunar.