23 Görüntülenme
Tyrone’u Klonlamışlar izle
6.7 IMDB Puanı

Tyrone’u Klonlamışlar izle

(They Cloned Tyrone)
  • Yapım Yılı 2023
  • Film Süresi 02
Oyuncular John Boyega , Jamie Foxx , Teyonah Parris , Kiefer Sutherland , David Alan Grier , J. Alphonse Nicholson , Tamberla Perry , Eric B. Robinson Jr. , Trayce Malachi , Shariff Earp , Leon Lamar , Joshua Mikel , Ryan Dinning , Swift Rice , Megan Sousa , Charity Jordan , Austin Freeman , David Shae
Tyrone'u Klonlamışlar izle, Mahallesinde uyuşturucu satıcısı olan Fontaine, rakibi Isaac tarafından vurularak öldürülür ancak ertesi sabah yatağında sağ salim uyanmasıyla büyük bir şok yaşar. Bu ürkütücü olayları araştırmak üzere pek de olası olmayan bir üçlü oluşturarak harekete geçer. Fontaine, Slick Charles ve Yo-Yo, olayın ardındaki sırrı çözmek için arayışa başlar. Araştırmaları, yerel siyah nüfus üzerinde deneyler yapan devlet destekli bir laboratuvarın bulunduğu geniş bir yeraltı kompleksine yönlendirir.
Fontaine, aslında Nixon tarafından kontrol edilen bir yapay klon olduğunun farkına varır ve başlangıçta umutsuzluğa kapılır. Ancak, mahallesinin iyiliği için bu beyaz kurumsal efendilere karşı durmaya karar verir. Onun hikayesi, gizemli ve bilim kurgu dolu bir serüvenin kapılarını aralar, mahallesini bekleyen şeytani komployu açığa çıkarmak için mücadele eder.