Henüz video eklenmemiş.
252 Görüntülenme
Tin lung baat bou izle
5.7 IMDB Puanı

Tin lung baat bou izle

(Tin lung baat bou)
  • Yapım Yılı 2023
  • Film Süresi 02
Oyuncular Donnie Yen , Yuqi Chen , Yase Liu , Yue Wu , Kara Wai , Eddie Cheung , Yuming Du , Ray Lui , Siu-Ming Tsui , Cheung-Yan Yuen , Pan Hongliang , Zhonghua Li , Guorong Liang , Cheng Cheng , Dehui Zhang , Jiulong Guo , Hua Yan , Xiangyu Cai
Tin lung baat bou izle, Dövüş sanatlarının usta ismi Qiao Feng, saygınlığına gölge düşürecek bir suçlamayla karşı karşıya kalır: haksız yere cinayetle suçlanır ve sürgüne gönderilir. Masumiyetini ispat etmeye kararlı olan Qiao Feng, suçsuzluğunu kanıtlamak amacıyla kaçar. Ancak kaçışı sadece adaletin yerini bulmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda gizemli geçmişi ve onu yok etmeye çalışan bilinmeyen düşmanlar hakkında cevaplar arama macerasına dönüşür.
Qiao Feng'in sırlarla dolu geçmişi, onun güçlü bir lider olma yolculuğunu etkilerken, düşmanları ise gölgede onun izini sürmektedir. Qiao Feng, suçsuzluğunu kanıtlamak ve kendi adaletini sağlamak için hem fiziksel hem de zihinsel mücadelelerle dolu bir yolculuğa atılırken, bu hikaye dövüş sanatlarının incelikleri, ihanet ve kahramanlık temasını işleyerek izleyiciye heyecan dolu bir macera sunar.