30 Görüntülenme
Tüm Engelleri Aşmak – Full Out izle (2015)
6.3 IMDB Puanı

Tüm Engelleri Aşmak – Full Out izle (2015)

(Full Out)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi Carmel Creek Productions / Mythic Productions / PurpleDOG
  • Film Süresi 01
Oyuncular Robbie Graham-Kuntz , Lamar Johnson , Courtney Van Wirdum , Genny Sermonia , Ramona Milano , Nick Baillie , Jacqueline Byers , Jake Epstein , Trevor Tordjman , Art Hindle , Melissa Jane Shaw , Ariana Berlin , Tre Armstrong , Val Ovtcharov , Richard Davis , Leon Blackwood
Tüm Engelleri Aşmak (Full Out) izle, Sean Cisterna tarafından yönetilen bir 2015 Kanada-Amerika spor drama filmidir.
Film, gerçek bir hikayeden esinlenerek, gimnastik yıldızı Ariana Berlin'in hayatını anlatır. Ariana, gelecekteki Olimpiyat şampiyonluğu hayalleriyle dolu genç bir gimnastiktir. Ancak, bir trafik kazası sonrasında hayatı altüst olur ve gimnastik kariyeri tehlikeye girer.
Ariana, yaralanmalarından sonra rehabilite olmak ve spor hayatına geri dönmek için mücadele eder. Fakat, onu çevreleyen zorluklar ve engellerle karşılaşır. Ariana, en büyük hayaline ulaşmak için pes etmeden çalışır ve mücadele eder.
Filmin konusu, Ariana Berlin'in gerçek hayat hikayesine dayanır ve bir sporcu olarak hayallerine ulaşmak için mücadelesini anlatır. Film ayrıca, spor dünyasının zorluğunu, yaralanmaların etkilerini ve bir sporcu olarak başarının elde edilmesi için gerekli olan kararlılık ve çalışma disiplinini ele alır. Ayrıca, filmde dostluk, aile ve dayanışmanın önemi de vurgulanmaktadır.