33 Görüntülenme
Americons izle (2015)
4.3 IMDB Puanı

Americons izle (2015)

(Americons)
  • Yapım Yılı 2015
  • Film Süresi 01
Oyuncular Beau Martin Williams , Matt Funke , Trai Byers , Michael Masini , Sam McMurray , Jon Gries , Tim Griffin , Marlana Carter , Alyshia Ochse , Brian Thomas Smith , Matt Medrano , Michelle Lombardo , Katrina Begin , Cathy Shim , Jenny Allford , Shawn Cook Contreras , Allison Cox , Amato D'Apolito
"Americons izle" 2015 yapımı bir aksiyon filmidir. Film, Los Angeles'ta geçen ve emlak piyasasında zengin olmak için para aklama ve dolandırıcılık yapan bir grup girişimcinin hikayesini anlatıyor.

Filmin ana karakterleri, yatırım şirketi sahibi Jason "Jay" Davis (Beau Martin Williams) ve eski bir uyuşturucu satıcısı olan Charlie (Matt Funke)'dir. Jay, yasadışı para aklama işlerine girmek için Charlie ile ortaklık yapar. Bu işler, gayrimenkul yatırımlarının yasalara uygun görünmesini sağlamak için sahte evraklar düzenleyerek gerçekleştirilir.

Ancak Jay ve Charlie, kendilerini yasa dışı işlere daha da çekerler ve FBI'ın dikkatini çekerler. İkili, FBI ajanı Isabel (Cynthia Watros) ile karşı karşıya kalır ve sonunda planları çöker.

Filmin konusu, başarılı olmak için her şeyi riske atan ve sonunda suçlarına karşı yüzleşmek zorunda kalan girişimcilerin hikayesi üzerine kurulu.