27 Görüntülenme
Sevimli Hayaletler Türkçe Dublaj izle
7.1 IMDB Puanı

Sevimli Hayaletler Türkçe Dublaj izle

(The Frighteners, Muertos de miedo, Os Espíritos, Сянката на смъртта, Chasseurs de fantômes, Horrible Ghosts/Horrible Phantoms, Muertos de Miedo, Zastrašivači, Přízraky, Hirmutoojad, Kummituskopla, Fantômes contre fantômes, Kynigos fantasmaton, Κυνηγός φαντασμάτων, Incredible soul-distracting cases, Törjön ki a frász!, Sospesi nel tempo, Samayou tamashii-tachi, さまよう魂たち, Baubai, Przerażacze, Agarrem-me Esses Fantasmas, Страшилы, Ko se boji duha još?, Prízraky, Agárrame esos fantasmas, 神通鬼大, Sevimli hayaletler, Страшили, Robert Zemeckis Presents)
  • Yapım Yılı New Zealand
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / WingNut Films
  • Film Süresi 1 saat 50 dakika
Oyuncular Michael J. Fox , Trini Alvarado , Peter Dobson , John Astin , Jeffrey Combs , Dee Wallace , Jake Busey , Chi McBride , Jim Fyfe , Troy Evans , Julianna McCarthy , R. Lee Ermey , Elizabeth Hawthorne , Angela Bloomfield , Desmond Kelly
Sevimli hayaletler (The Frighteners) izle, 1996 yapımı "The Frighteners", Peter Jackson tarafından yönetilen bir korku-komedi filmidir.
Hikaye, ünlü hayalet avcısı Frank Bannister'ın etrafında döner. Bannister, bir zamanlar eşinden kalan hayaletlerle birlikte yaşayan bir adamdır ve onları yerel halka göstererek para kazanır.
Ancak kasabada, bir seri katil hayaleti ortaya çıkar ve kasaba sakinleri arasında korku yaratır. Bannister, hayaletlerin yardımıyla bu katili yakalamak için çalışırken, geçmişindeki sırlar da ortaya çıkar.
Filmin konusu, korku ve komedi unsurlarını bir arada kullanarak izleyicilere farklı bir deneyim sunar. Michael J. Fox'un başrolünde olduğu filmde, hayaletler, cinayetler ve doğaüstü olaylar yer alır.