23 Görüntülenme
Noel Baba’nın Köpeği – Up on the Wooftop izle (2015)
6.6 IMDB Puanı

Noel Baba’nın Köpeği – Up on the Wooftop izle (2015)

(Up on the Wooftop)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi Backrow Studios
  • Film Süresi 01
Oyuncular Ben Easter , Shawn McAninch , Kristian Day , Mike Schminke , Ben Rollins , Angela Billman , Ben Kass , Jesse Heisel , Thomas Ely Sage , Wes Worthing , Paul Beckman , Alice Adler , Dave Juehring , Greg Geffrard , Joe Heath , Caitlin Collins
Noel Baba'nın Köpeği (Up on the Wooftop) izle, Joe Clarke tarafından yönetilen bir 2015 Amerikan komedi filmidir.
Film, yılbaşı gecesi, Noel Baba'nın yanında çalışan bir köpek olan Toby'nin maceralarını anlatır. Toby, Noel Baba'nın arabasına yerleşir ve kendi yollarını bulurlar. Ancak, arabaları bir yanlışlık sonucu şehirde bir köpek barınağına düşer. Burada, Toby'nin yalnız ve kaygılı bir köpek olan Charlie ile tanışmasıyla maceraları başlar.
Toby ve Charlie, bir araya gelerek, çevrelerindeki insanların Noel'in ruhunu kaybettiklerini fark ederler. İkili, insanların yeniden Noel ruhunu kazanması için birçok macera yaşarlar. Ayrıca, Toby ve Charlie'nin maceraları, Noel Baba'yı ziyaret etmek ve hediyeleri teslim etmek için yola çıkmaları gerektiği gerçeğine de işaret eder.
Filmin konusu, Noel Baba'nın yardımcısı olan köpek Toby'nin yılbaşı gecesi maceralarını anlatır. Film, ayrıca Noel ruhunun insanların hayatlarında önemini vurgulamakta ve izleyicilere eğlenceli bir yolculuk sunmaktadır.