24 Görüntülenme
Meşhur Hayalet Ernest – We Have a Ghost izle (2023)
6.4 IMDB Puanı

Meşhur Hayalet Ernest – We Have a Ghost izle (2023)

(We Have a Ghost)
  • Yapım Yılı 2023
  • Film Süresi 02
Oyuncular Jahi Di'Allo Winston , David Harbour , Anthony Mackie , Erica Ash , Niles Fitch , Isabella Russo , Tig Notaro , Tom Bower , Sean Boyd , Nicholas X. Parsons , Steve Coulter , Scott A. Martin , Jennifer Coolidge , Peggy Walton-Walker , Sherry Eakin , Faith Ford , Morgan Henard , Kyler Porche
"Meşhur Hayalet Ernest izle" (We Have a Ghost) Kevin ve ailesi, ve ailesi, yeni evlerine taşındıklarında, evlerinin huzursuz olduğunu fark ettiler. Gizemli olaylar art arda yaşanıyordu ve bu olaylar aileye rahatsızlık veriyordu. Sonunda, Kevin ve ailesi, evlerinin geçmişinde yer alan bir hayaletin kendilerine musallat olduğunu keşfettiler.
Kevin ve ailesi, yaşadıkları bu olayları sosyal medyada paylaşmaya başladılar ve kısa sürede fenomen haline geldiler. Ancak, Kevin ve Ernest (hayaletin ismi), hayaletin geçmişindeki gizemi çözmek için birlikte çalışmaya başladılar ve bu durum, CIA'in dikkatini çekti.
CIA, Kevin ve ailesini yakın takibe aldı ve onların faaliyetlerini izlemeye başladı. Kevin ve Ernest, gizemi çözmek için çaba harcadıkça, CIA'in endişesi arttı ve Kevin ve ailesi hedefleri haline geldi.
Artık Kevin ve ailesi, sadece hayaletle mücadele etmekle kalmayacak, aynı zamanda CIA ile de başa çıkmak zorunda kalacaklardı. Bu durumda, Kevin ve ailesi, hem hayaleti etkisiz hale getirmek hem de CIA'in planlarını bozmak için birlikte çalışmak zorunda kalacaklardı.