25 Görüntülenme
İlk Mucizem – My First Miracle izle (2015)
6.9 IMDB Puanı

İlk Mucizem – My First Miracle izle (2015)

(My First Miracle)
  • Yapım Şirketi Yale Productions / FilmPool
  • Film Süresi 01
Oyuncular Matthew Rauch , Katya Martín , Juan Castano , Jessica Cherniak , Arlene Newman-Van Asperen , Shad Gaspard , Brenton Earley , Charles Solomon Jr. , Elijah Jacob , Denny Dale Bess , Angela Devon , Kamar Ararat Kalpakciyan , Chyna Pfeva Foster , Cosondra Sjostrom , Ani Melkonian , Eric Arriola
İlk Mucizem (My First Miracle) izle, Rudy Luna tarafından yönetilen bir 2015 Amerikan drama filmidir.
Film, 17 yaşındaki Angelina'nın hikayesini anlatır. Angelina, doğuştan kalp hastasıdır ve doktorlar ona sadece birkaç ay ömür kaldığını söylemiştir. Ancak, ailesi onun için umutlu olmaya devam eder.
Bir gün, Angelina'nın hayatı, ona mucizevi bir şekilde şifa getiren gizemli bir adam olan Jesus ile tanışmasıyla değişir. Jesus, Angelina'nın hayatındaki bazı olayları kontrol edebilir ve ona bir mucize sağlayabilir. Angelina, Jesus ile tanıştıkça, hayatı ve ölümü hakkındaki farklı bakış açıları hakkında düşünmeye başlar.
Filmin konusu, kalp hastalığı olan bir genç kızın hikayesini anlatır. Film, aynı zamanda yaşamın anlamı ve ölüm gibi temel konuları da ele almaktadır. İzleyicilere umut, inanç ve iyileşme hakkında bir mesaj verirken, bazı sihirli ve fantastik unsurlar da içermektedir.