24 Görüntülenme
Eve Hoş Geldin Roscoe Jenkins – Welcome Home, Roscoe Jenkins izle (2008)
5.5 IMDB Puanı

Eve Hoş Geldin Roscoe Jenkins – Welcome Home, Roscoe Jenkins izle (2008)

(Welcome Home, Roscoe Jenkins, Bienvenido a casa, Roscoe Jenkins, O Bom Filho à Casa Torna, Добре дошъл у дома, Роско Дженкинс, Le retour de Roscoe Jenkins, Willkommen zu Hause, Roscoe Jenkins, Kalosorisa ki... antio!, Vad vakáció, A casa con i miei, Meet the Jenkins, ミート・ザ・ジェンキンズ, Sveikas sugrizes, Roskai Dzenkinsai!, Witaj w domu, panie Jenkins, Bem-Vindo a Casa Roscoe Jenkins, Добро пожаловать домой, Роско Дженкинс, Bienvenido a casa Roscoe Jenkins, 怪咖一家親, Eve Hoşgeldin Roscoe Jenkins, The Better Man)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / Spyglass Entertainment / Stuber/Parent / IFP MSB
  • Film Süresi 1 saat 54 dakika
Oyuncular Martin Lawrence , James Earl Jones , Margaret Avery , Joy Bryant , Cedric the Entertainer , Nicole Ari Parker , Michael Clarke Duncan , Mike Epps , MoNique , Damani Roberts , Brooke Lyons , Liz Mikel , Carol Sutton , Deetta West , Louis C.K.
Ebeveynlerinin 50. evlilik yıldönümü için Georgiaya giden R.J., Hollywood yaşam tarzıyla çok hava atınca, neye dönüştüğünü sorgulamak zorunda kalır. Los Angelesta herkes tarafından tanınan ve sevilen başarılı bir talk show sunucusu olan Roscoe, ailesiyle yeniden kaynaşmak için güneye gider fakat işler istediği gibi gelişmez. Büyük şehrin getirdiği alışkanlıklar taşranın kendine özgü değerleriyle çakışır. Çılgın bir olayın diğer çılgınlıkları takip ettiği, büyük şehirde yaşayanların tavırlarıyla, taşralıların tavırlarının birbiriyle çatıştığı müthiş bir komedi. iyi seyirler jetfilmizle.org