20 Görüntülenme
Dr. Jekyll Ve Mr. Hyde Türkçe Dublaj izle
4.6 IMDB Puanı

Dr. Jekyll Ve Mr. Hyde Türkçe Dublaj izle

(Dr. Jekyll and Mr. Hyde, O Médico E O Monstro, Doktor Jekyll, Dr. Jekyll és Mr. Hyde, Dr. Jekil e Mr. Hyde - Colpevole o innocente?, ジキル博士の記憶, Dr. Jekyll & Mr. Hide, Dr. Jekyll si dl. Hyde, Доктор Джекилл и мистер Хайд, Dr Džekil i g. Hajd)
  • Yapım Yılı Canada
  • Yapım Şirketi Muse Entertainment Enterprises / RHI Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 29 dakika
Oyuncular Dougray Scott , Krista Bridges , Tom Skerritt , Danette Mackay , Cas Anvar , Ellen David , Vlasta Vrana , Ian Finlay , Kathleen Fee , Patrick John Costello , Carlo Mestroni , Susan Almgren , Arthur Holden , Adrianne Richards , Gordon Masten
Dr. Jekyll, bir bedende yasayan iyilik ve kötülüğü birbirinden ayırabilecek ve bulduğu kimyasal bir karışımla ikinci kimliği baska bir bedende yaşatabilmeyi başaracaktır, ilacı kendi üzerinde deneyince Dr. Jekyll’in yüzü iyilikle ışıldarken, kötünün egemen oldugu diğer kişilik Mr. Hyde’in yüzü ise kararmış gibi olur. Utanmaz, kötü ve alçak bir yaradılışa sahip olan Edward Hyde’in ruhunda yok olan iyilik kavramının yerini tamamen nefret ve kötülük alır. Mr. Hyde’in yüzüne yansıyan kötülük, nefret, seytani yönü ve ahlaki duyarsızlık rahatlıkla görülebilinir. Hırslı, başına buyruk, insani her seye kayıtsız olan Mr. Hyde, hayvani bir içgüdüyle kötülüklerden kötülüklere sıçrarken son derece acımasızdır. Buna rağmen Jekyll, Hyde’in yaptığı suçları tamir etmekten de kendini alamaz, bir bakıma vicdanını rahatlatmaya çalışır. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.