40 Görüntülenme
Carlito’nun Yolu (Carlito’s Way) izle
7.9 IMDB Puanı

Carlito’nun Yolu (Carlito’s Way) izle

(Carlito's Way)
  • Yapım Yılı 1993
  • Film Süresi 02
Oyuncular Al Pacino , Sean Penn , Penelope Ann Miller , John Leguizamo , Ingrid Rogers , Luis Guzmán , James Rebhorn , Joseph Siravo , Viggo Mortensen , Richard Foronjy , Jorge Porcel , Frank Minucci , Adrian Pasdar , John Ortiz , Ángel Salazar , Al Israel , Rick Aviles , Jaime Sánchez
Carlito'nun Yolu (Carlito's Way) izle, 1993 yapımı bir Amerikan suç draması filmidir. Film, Brian De Palma tarafından yönetilmiş ve Al Pacino'nun Carlito Brigante karakterini canlandırdığı bir uyarlamadır. Filmin senaryosu David Koepp tarafından yazılmıştır ve Edwin Torres'in aynı adlı romanına dayanmaktadır.
Filmin konusu, Carlito Brigante'nin hikayesini anlatır. Carlito, New York'un tehlikeli bir mahallesi olan Spanish Harlem'de yaşayan eski bir suçludur. Hapisten yeni çıkmıştır ve artık düzgün bir yaşam sürmeye çalışmaktadır. Ancak, geçmiş suçları ve eski suç ortağıyla ilişkileri onun yeni bir hayat kurmasını zorlaştırır.
Carlito, avukat David Kleinfeld (Sean Penn) ile işbirliği yaparak yasal bir iş kurmaya çalışırken, geçmişteki suçlu arkadaşları ve düşmanları da onun peşindedir. Carlito'nun eski hayatı ve yeni hayatı arasında gidip gelirken, kendisini zorlu kararlarla ve tehlikeli durumlarla karşı karşıya bulur. Film, Carlito'nun geçmişiyle yüzleşmesini ve kendi yolunu seçmesini anlatır.
"Carlito's Way izle" suç ve dram türlerini bir araya getiren etkileyici bir film olarak kabul edilir. Al Pacino'nun performansı ve Brian De Palma'nın yönetimi özellikle övgü almıştır.