22 Görüntülenme
Beyaz Yılan – Die weiße Schlange izle (2015)
5.8 IMDB Puanı

Beyaz Yılan – Die weiße Schlange izle (2015)

(Die weiße Schlange)
  • Yapım Yılı Almanca
  • Yapım Şirketi Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF) / Provobis Gesellschaft für Film und Fernsehen / Metafilm
  • Film Süresi 01
Oyuncular Dominik Raneburger , Erwin Leder , Heinz Trixner , Roland Silbernagl , Katinka Auberger , Wolfgang S. Zechmayer , Sascha Titel , Karim Chaabi , Sandro Julianó , Jan Nikolaus Cerha , Rainer Frieb , Laura Rauch , Moritz Uhl , Katy Karrenbauer , Ingo Naujoks , Johannes Büchs
Beyaz Yılan (Die weiße Schlange) izle, Amp Wong ve Ji Zhao tarafından yönetilen bir 2015 Çin animasyon filmidir.
Film, eski Çin masallarından biri olan "The Legend of the White Snake" hikayesini anlatır. Hikaye, insan formunda bir beyaz yılanın, kendini insanların dünyasına sokması ve burada yaşayan bir adamla aşık olmasını konu alır. Ancak, yılanın gerçek kimliği ortaya çıktığında, çevresindekilerin tepkisiyle karşılaşır.
Filmin animasyonu, geleneksel Çin sanatının birçok öğesini yansıtmaktadır. Hikaye, özellikle Çin'de birçok kez yeniden anlatılmış ve farklı versiyonları bulunmaktadır. Bu versiyon, özellikle genç izleyicileri hedefleyen bir versiyondur ve romantik bir hikaye anlatmaktadır.
Filmin konusu, beyaz yılanın insanlarla aşk yaşaması, gerçek kimliğinin keşfedilmesi ve çevresindekilerin tutumları hakkında bir masal anlatmaktadır. Aynı zamanda, film Çin kültürü ve sanatının bazı yönlerini yansıtmakta ve seyircilere eğlenceli bir yolculuk sunmaktadır.