41 Görüntülenme
Ant-Man and the Wasp Quantumania izle (2023)
6.7 IMDB Puanı

Ant-Man and the Wasp Quantumania izle (2023)

(Ant-Man and the Wasp)
  • Yapım Yılı 2023
  • Film Süresi 02
Oyuncular Paul Rudd , Evangeline Lilly , Jonathan Majors , Kathryn Newton , Michelle Pfeiffer , William Jackson Harper , Katy M. O'Brian , David Bertucci , Milos Bindas , David Dastmalchian , Michael Douglas , Paul Fairlie , Tianyi Kiy , Bill Murray , Clément Osty , Younes Rocks , Corey Stoll , Leonardo Taiwo
"Ant-Man ve Wasp Quantumania izle", Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçası olarak 2023 yılında vizyona giren bir süper kahraman filmidir. Filmde, ilk iki Ant-Man filmindeki gibi Scott Lang (Ant-Man) ve Hope van Dyne (Wasp) karakterleri yer alacak. Ayrıca, Michael Douglas'ın canlandırdığı Hank Pym ve Michelle Pfeiffer'ın canlandırdığı Janet van Dyne gibi diğer karakterler de geri dönecek.
Film, kuantum alanı üzerine odaklanacak ve önceki filmlerde de işlenen kuantum dünyasının keşfi devam edecek. Scott Lang ve Hope van Dyne, kuantum alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve acil bir tehdit ile mücadele etmek için bir araya gelecekler. Bu kez, tehdit Kang the Conqueror olarak bilinen bir zaman seyahati yapabilen ve çoklu evrenler arasında gezinebilen kötü bir karakter olacak. Kang'ın niyetleri ne olursa olsun, Ant-Man ve Wasp, onu durdurmak ve evrenin dengesini korumak için mücadele edecekler.
"Ant-Man ve Wasp: Quantumania" filminin yönetmenliğini Peyton Reed yapacak ve senaryo Jeff Loveness tarafından yazıldı. Filmin oyuncu kadrosu, Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Jonathan Majors ve diğerleri gibi birçok tanıdık yüzü içerecek.