57 Görüntülenme
Anlat Bakalım – Analyze This izle
6.7 IMDB Puanı

Anlat Bakalım – Analyze This izle

(Analyze This, Analízame, Reine Nervensache, Máfia no Divã, Анализирай това, Analizirai tova, Analyse-moi ça, Analiziraj ovo, Přeber si to, Familieterapi, Ka gangster on inimene, Terapian tarpeessa, Analysera mera, Mafia blues, Analyse to, Ανάλυσέ το, Csak egy kis pánik, Terapia e pallottole, Analyze Me, アナライズ・ミー, Sutrikęs gangsteris, Depresja gangstera, Uma Questão de Nervos, Cu nasu la psihiatru, Анализируй это, Analiziruy eto, Mafijaš na terapiji, Analyzuj, Analiza pa taka, Una terapia peligrosa, Analysera mera!, 老大靠邊閃, Anlat Bakalım, Аналізуй це)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Village Roadshow Pictures / NPV Entertainment / Baltimore Pictures / Spring Creek Productions / Face Productions / Tribeca Productions
  • Film Süresi 1 saat 43 dakika
Oyuncular Robert De Niro , Billy Crystal , Lisa Kudrow , Chazz Palminteri , Kresh Novakovic , Bart Tangredi , Michael Straka , Joseph Rigano , Joe Viterelli , Richard C. Castellano , Molly Shannon , Max Casella , Frank Pietrangolare , Kyle Sabihy , Bill Macy
Anlat Bakalım (Analyze This) izle, 1999 yılında çekilen bir Amerikan komedi filmidir. Film, bir mafya babasının psikolojik rahatsızlıkları nedeniyle bir psikiyatriste başvurması sonrası yaşananları anlatmaktadır.

Mafya babası Paul Vitti (Robert De Niro), son dönemlerde kontrol edemediği anksiyete krizleri geçirmeye başlar. Anksiyeteleri o kadar şiddetli hale gelir ki, Vitti işlerinde bile hata yapmaya başlar ve rakipleri tarafından öldürülmekle tehdit edilir. Bu nedenle Vitti, New York'ta ünlü bir psikiyatrist olan Dr. Ben Sobol (Billy Crystal) ile tedavi görür.

Sobol, Vitti'nin tedavisi sırasında hem Vitti'nin psikolojik durumuyla ilgilenmek hem de onu mafya hayatından uzak tutmak zorundadır. Ancak Vitti'nin psikolojik sorunları ile ilgili birçok komik ve trajikomik olay yaşanır. Vitti'nin tedavi süreci boyunca, hem Sobol hem de Vitti, birbirlerinden çok şey öğrenirler ve beklenmedik bir dostluk geliştirirler.