39 Görüntülenme
Manolya – Magnolia izle (1999)
8 IMDB Puanı

Manolya – Magnolia izle (1999)

(Magnolia)
  • Yapım Yılı 1999
  • Film Süresi 03
Oyuncular Tom Cruise , Jason Robards , Julianne Moore , Philip Seymour Hoffman , Pat Healy , Genevieve Zweig , Mark Flanagan , Neil Flynn , Rod McLachlan , Allan Graf , Patton Oswalt , Raymond 'Big Guy' Gonzales , Brad Hunt , Jim Meskimen , Chris O'Hara , Clement Blake , Frank Elmore , John Kraft Seitz
Manolya (Magnolia) izle, 1999 yapımı Amerikan drama filmidir. Paul Thomas Anderson tarafından yazılıp yönetilmiştir. Film, Los Angeles'ta geçen ve birbirine bağlı bir dizi karakterin hikayelerini anlatan çok katmanlı ve karmaşık bir yapıya sahiptir.
Filmde, farklı yaşam koşullarından gelen ve başlangıçta görünürde bir bağlantısı olmayan karakterlerin yaşamlarında meydana gelen olaylar ve çözülmesi gereken sorunlar anlatılır. Hikayelerde televizyon yarışması sunucusu, başarılı bir yaşlı işadamı, yaşamının sonuna yaklaşan bir adam, sürekli hatalar yapan bir polis memuru, çocuk yıldız ve bağımlılıkla mücadele eden bir kadın gibi karakterler yer almaktadır.
Film, bu karakterlerin yollarının nasıl kesiştiğini ve birbirlerine yardım etme potansiyellerini, aynı zamanda yaşamlarında meydana gelen trajik, ironik ve trajikomik olayları gösterir. Magnolia, insan yaşamının karmaşıklığına, tesadüflere ve insanlar arasındaki bağlantılara odaklanan duygusal bir dramadır.