16 Görüntülenme
Aklımı Oynatacağım Türkçe Dublaj izle
5.6 IMDB Puanı

Aklımı Oynatacağım Türkçe Dublaj izle

(Los amantes pasajeros, Os Amantes Passageiros, Les amants passagers, Putnici ljubavnici, De elskende passagerer, Olen nii elevil, Matkarakastajat, Im So Excited!, Fliegende Liebende, Den kratiemai, Δεν κρατιέμαι, Szeretők, utazók, Gli amanti passeggeri, アイム・ソー・エキサイテッド!, Esmu uzbudināts, As tokia susijaudinusi!, Amorøse passasjerer, Przelotni kochankowie, Amantii pasageri, Я очень возбужден, Slučajni ljubavnici, Kära passagerare, 飛常性奮!, Aklımı Oynatacağım, Я дуже збуджений, The Passenger Lovers)
  • Yapım Yılı Spain
  • Yapım Şirketi El Deseo
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular Antonio Banderas , Penélope Cruz , Coté Soler , Antonio de la Torre , Hugo Silva , Miguel Ángel Silvestre , Laya Martí , Javier Cámara , Carlos Areces , Raúl Arévalo , Pepa Charro , Nasser Saleh , Concha Galán , José María Yazpik , Guillermo Toledo
Aklımı Oynatacağım filmi izle 2013 yılında gösterime giren komedi türünde bir filmdir. Pedro Almodovar filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlenmiştir. Antonio Banderas, Penélope Cruz, Antonio de la Torre gibi isimler ise oyuncu kadrosunda yer alıyor. Meksiya’ya doğru uçan bir uçak inişe geçtiği sırada iniş takımlarında sorun oluşur ve açılmaz. Bunun üzerine kalkış yaptığı noktaya dönmeye çalışır ve yakıtını tüketerek oraya inmek ister. Ancak pilot ve görevliler bu durumu yolculara bildirmezler. Ancak bir şekilde yolcular bu durumu öğrenir ve hayatlarının son saatlerini geçirdiklerini düşünürler. Ölüm artık çok yakındır ve bu da yolcuların ölüme yaklaşırken çenelerini açarak tüm sırlarını bir bir dökmelerine neden olur.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın