89 Görüntülenme
Yeh Jawaani Hai Deewani izle (2013)
7.2 IMDB Puanı

Yeh Jawaani Hai Deewani izle (2013)

(Yeh Jawaani Hai Deewani)
  • Yapım Yılı 2013
  • Film Süresi 02
Oyuncular Ranbir Kapoor , Deepika Padukone , Aditya Roy Kapoor , Kalki Koechlin , Kunaal Roy Kapur , Madhuri Dixit , Farooq Shaikh , Aanoushka , Kamal Adib , Dolly Ahluwalia , Vinita Amar , Anisha , Tanvi Azmi , Priyanka Bose , Anisa Butt , Rana Daggubati , Mokshad Dodwani , Punya Darshan Gupta
Yeh Jawaani Hai Deewani izle, 2013 yapımı bir Hint filmidir. Film, gençlik, romantizm ve dostluk temalarını ele almaktadır. Başrollerde Ranbir Kapoor, Deepika Padukone, Aditya Roy Kapur ve Kalki Koechlin yer almaktadır.
Film, Naina Talwar (Deepika Padukone) adındaki bir tıp öğrencisi ve Bunny (Ranbir Kapoor) adlı bir maceraperestin hikayesini anlatır. Naina, içine kapanık ve çalışkan bir öğrencidir. Bir gece, okul arkadaşlarının düğününe katılarak değişiklik arar ve orada Bunny ile tanışır. Bunny, seyahat etmeyi seven ve hayatı dolu dolu yaşamak isteyen biridir. Birlikte bir macera yaşama fikriyle bir araya gelirler ve Himalayalar'a doğru bir yolculuğa çıkarlar.
Yolculuk sırasında, Naina ve Bunny arasında romantik bir bağ gelişir, ancak Bunny'nin özgür ruhlu yaşam tarzı ve seyahat tutkusu, Naina'nın gelecek planlarıyla çelişmektedir. Naina, kariyerine odaklanmak istemekte ve düzenli bir yaşam sürmek istemektedir, bu yüzden Bunny'nin hareketli ve gezgin yaşam tarzına ayak uydurmakta zorlanır.
Filmin ilerleyen bölümlerinde, Naina ve Bunny'nin yolları ayrılır ve her biri kendi yollarına devam eder. Ancak yıllar sonra tekrar bir araya gelirler ve geçmişte yaşadıkları deneyimlerin ve aşkların etkisiyle değişmiş insanlar olurlar. Dostluklarını ve aşklarını yeniden değerlendirirler ve gerçek mutluluğun ne olduğunu keşfederler.
"Yeh Jawaani Hai Deewani", gençlik hayalleri, arkadaşlık ilişkileri, aşkın karmaşıklığı ve kişisel gelişim konularını işleyen duygusal bir yolculuğu anlatan romantik bir film olarak bilinir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın