36 Görüntülenme
Yaşlı Henry – Old Henry izle (2021)
7.2 IMDB Puanı

Yaşlı Henry – Old Henry izle (2021)

(Old Henry)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Tim Blake Nelson , Scott Haze , Gavin Lewis , Trace Adkins , Stephen Dorff , Richard Speight Jr. , Max Arciniega , Brad Carter , Kent Shelton
Yaşlı Henry (Old Henry) izle, 2021 yapımı ABD filmi, sert bir Amerikan batısında geçen bir macera ve dram öyküsünü anlatmaktadır.
Hikaye, genç oğlu adına yarı zamanlı çiftlik işleri yürüten Old Henry adlı bir adamın etrafında dönmektedir. Old Henry, sessiz bir yaşam sürmektedir ancak bir gün ormanın derinliklerinde, kendisi gibi kimsenin bilmediği bir adamın yardım çığlıkları ile sarsılır. Kendisine yapılan bir saldırıda yaralanan bu adamın yardımına koşar ve onu evine götürür.
Ancak, konuk olarak aldığı bu adamın kimliği hakkında bazı şeylerin ters gittiğini fark eden Old Henry, adamın gerçek kimliğini öğrenmek için araştırmaya koyulur. Bu sırada, Old Henry ve oğlu, kendilerini bir grup adamla karşı karşıya bulurlar ve hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalırlar.
"Old Henry", etkileyici manzaraları, gerilimli sahneleri ve güçlü oyunculuk performanslarıyla dikkat çeken bir film olarak öne çıkmaktadır.