51 Görüntülenme
Yamyam – Cannibal Holocaust Türkçe Dublaj izle
5.8 IMDB Puanı

Yamyam – Cannibal Holocaust Türkçe Dublaj izle

(Cannibal Holocaust, Canibal holocausto, Canibal Holocausto, Holocausto Canibal, Канибалска гибел, LEnfer des Cannibales, Holocausto caníbal, Kanibalové, Kannibalmassakren, Kannibaalien polttouhrit, To olokaftoma ton kannivalon, Το Ολοκαύτωμα των Κανίβαλων, Shokujinzoku, 食人族, Nadzy i rozszarpani, Holokaust ljudoždera, Holocaust, Ад каннибалов, 食人族大屠殺, Ruggero Deodatos Cannibal Holocaust, Cannibal holocausto, Nackt und zerfleischt)
  • Yapım Yılı Italy
  • Yapım Şirketi F.D. Cinematografica
  • Film Süresi 1 saat 35 dakika
Oyuncular Robert Kerman , Francesca Ciardi , Perry Pirkanen , Luca Barbareschi , Salvatore Basile , Ricardo Fuentes , Carl Gabriel Yorke , Paolo Paoloni , Lionello Pio Di Savoia , Claudia Rocchi
Yamyam (Cannibal Holocaust) izle, 1980 yılında çekilmiş bir İtalyan korku filmidir. Film, Amazon yağmur ormanlarına giden bir belgesel ekibinin kaybolması ve sonrasında yapılan araştırmaların hikayesini anlatır.
Belgesel ekibi, vahşi kabilelerin yaşadığı Amazon yağmur ormanlarında yerli halkın yaşamlarını belgelemek istemiştir. Ancak ekibin geri dönmemesi üzerine bir araştırma ekibi bölgeye gönderilir. Araştırma ekibi, kaybolan ekibin bölgede bir kabileye saldırdığını ve sonrasında kabile üyelerinin ekibi öldürdüğünü keşfeder.
Ancak daha sonra, kaybolan ekibin çektiği belgesel filmleri bulunur ve içerdiği şiddet dolu sahneler büyük tartışmalara yol açar. Belgesel ekibinin yerli halka karşı işlediği suçlar ortaya çıkar ve araştırma ekibi, kaybolan ekibin yaptıklarının bir kısmını taklit ederek, şiddet dolu sahneler çekmiş olduğunu keşfeder.
Film, gerçekçi şiddet ve kan içeren sahneleriyle ünlüdür ve büyük bir tartışma yaratmıştır. "Cannibal Holocaust", hem korku hem de belgesel türlerine ait unsurları bir araya getirirken, şiddetin ve insanlık dışı davranışların ele alındığı bir korku filmi olarak da dikkat çekmektedir.