6 Görüntülenme
Wrong Turn Altyazılı izle (2021)
5.5 IMDB Puanı

Wrong Turn Altyazılı izle (2021)

(Wrong Turn)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi Constantin Film
  • Film Süresi 01
Oyuncular Dylan McTee , Daisy Head , Matthew Modine , Vardaan Arora , Adrian Favela , Tim DeZarn , Rhyan Elizabeth Hanavan , Chaney Morrow , Cory Scott Allen , Amy Warner , Richard Hagerman , Damian Maffei , Mark Mench , David Hutchison , Chris Hahn , Valerie Jane Parker
Korku kapanı (Wrong Turn) izle, (2003) filmi, altı arkadaşın, Batı Virginia dağlarında yaptıkları yolculuk sırasında kaybolmaları ve yerel yamyamlar tarafından hedef alınmaları üzerine kurulu bir korku filmidir.
Arkadaşlar, yollarını kaybeder ve yapayolları kullanarak ormanda ilerlerlerken, esrarengiz bir kazaya karışırlar. Kazadan sonra, bir grup yamyam tarafından saldırıya uğrarlar ve bir çiftlik evine kaçarlar. Ancak çiftlik evi, yamyamların evi olarak kullanılmaktadır ve arkadaşlar, yamyamların acımasız saldırılarına karşı mücadele etmek zorunda kalırlar.
Film, gerilim dolu sahneleriyle ünlüdür ve izleyicileri arkadaşların hayatta kalma mücadelelerine ortak ederken, yamyamların korkunç saldırılarına karşı gergin bir bekleyiş içine sokar. Film ayrıca, insan doğasının karanlık yönleri ve toplumun dışlanmış kesimlerinin yaşadığı zorluklar gibi konulara da değinir.