Henüz video eklenmemiş.
17 Görüntülenme
Wrath: A Seven Deadly Sins Story izle (2022)
6 IMDB Puanı

Wrath: A Seven Deadly Sins Story izle (2022)

(Wrath)
  • Yapım Yılı 2022
Oyuncular Michelle Williams , Antonio Cupo , Romeo Miller , Tina Knowles-Lawson , Peter Bryant , Donna Benedicto , Andrew Zachar , Leah Beaudry , Emmanuel Addo , Kallie Hu , Christina Lewall , Daniel Bacon , Noah Franz , Prince Justin Atkinson , Chris Robson , Meghan Drew , Robyn Bradley , Nathan Kay
Wrath: A Seven Deadly Sins Story izle, Lifetime televizyon ağı için yapılmış olan "Seven Deadly Sins" adlı film serisinin bir parçasıdır. Yönetmenliğini Jamal Hill'in üstlendiği ve senaryosunu Donald Martin'in yazdığı bu televizyon filmi, Victoria Christopher Murray'ın "Wrath" adlı romanından uyarlanmıştır.
Film, genç bir kadın olan Chastity Jeffries'in hikayesini anlatmaktadır. Chastity, bir seri katilin hedefi haline gelir ve hayatı tehlikeye girer. Bu tehlikeli durum, onun öfkeyle başa çıkmak ve yaşamında karşılaştığı zorluklara üstesinden gelmek zorunda kalmasına neden olur. Bu süreçte, Chastity'nin yaşadığı deneyimler, insanın doğasındaki yedi ölümcül günahın "öfke" yönüyle ilgili derinlemesine bir bakış sunar.
"Wrath: A Seven Deadly Sins Story", gerilim ve dram unsurlarıyla dolu bir televizyon filmi olarak dikkat çekmektedir.