12 Görüntülenme
Veronika Ölmek İstiyor izle Türkçe Dublaj izle
6.3 IMDB Puanı

Veronika Ölmek İstiyor izle Türkçe Dublaj izle

(Veronika Decides to Die, Veronika decide morir, Veronika Decide Morrer, Вероника решава да умре, Veronika beslutter sig for at dø, Veronika päättää kuolla, Veronika décide de mourir, Veronika beschließt zu sterben, I Veronika apofasizei na pethanei, Η Βερόνικα αποφασίζει να πεθάνει, Veronika meg akar halni, Veronika decide di morire, ベロニカは死ぬことにした, Veronika ryztasi mirti, Veronika vil dø, Weronika postanawia umrzeć, Veronika se hotaraste sa moara, Вероника решает умереть, Veronika se odloci umreti, Veronika bestämmer sig för att dö, 薇若妮卡想不開, Вероніка вирішує померти)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Das Films / Future Films / Muse Productions / PalmStar Media / Velvet Steamroller Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 43 dakika
Oyuncular Sarah Michelle Gellar , Jonathan Tucker , Erika Christensen , Florencia Lozano , Rena Owen , Erica Gimpel , Victor Slezak , Barbara Sukowa , Victor Steinbach , Melissa Leo , David Thewlis , Virl Andrick , Jeff Applegate , Lisette Bross , Matthew Cowles
Veronica 20li yaşlarında ve güzel görünmek, iyi bir işe sahip olmak ve ortalama bir standartta yaşamak gibi gereken herşeye sahip görünen bir kadındır.. Ama bir gün intahar etmeye karar verir.. Başarısız olur ve gözlerini bir akıl hastanesinde açar.. Doktorunun ona sözLediği iLk şey ise 1 hafta gibi kısa bir ömrü kaldığıdır. Bu süre zarfında ise akıl hastanesinde kaLacaktır.. Hatanede geçirdiği zamanlar Verinoca için bir yeniden uyanış niteliğinde olacaktır, bildiğini zannettiği gerçekleri tekrar gözden geçirecek, kendisini ve aşkı yeniden keşfedecektir. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.