47 Görüntülenme
Vanishing izle (2021)
5.3 IMDB Puanı

Vanishing izle (2021)

(Vanishing)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Olga Kurylenko , Yoo Yeon-Seok , Ji-won Ye , Moo-Seong Choi , Mi-won Won , Seung-Jun Lee , Woo-Hyung Kim , Soo-Ha Kim , Su-Young Park , Hae-yeon Kil , Ji-ru Sung , Dae-Hyun Kim , Kim Myung-gon , Michael Lee , Maria Cristina Dantas , Jun-Bae Kim , So-yi Park , Ji-Woo Song
"Vanishing izle" adlı 2021 yapımı film, Kıbrıs adasında kaybolan bir adamın hikayesini konu alıyor. Yıllar önce bir çiftlikte çalışan ve maddi sıkıntıları olan genç adam, zengin bir iş adamı tarafından iş teklifi alır. İş teklifini kabul eden genç adam, bir yat ile Kıbrıs'a gitmeleri sırasında iş adamının yattan kaybolmasıyla birlikte başı belaya girer. Yatın mürettebatı ve polis tarafından sorgulanan genç adam, iş adamının kayboluşunun ardındaki gerçeği ararken kendini bir komplonun içinde bulur.
Film, gerilim ve gizem unsurlarıyla dolu bir hikaye anlatıyor ve izleyicilere merak dolu bir yolculuk sunuyor. Başrollerinde Gerard Butler, Peter Mullan ve Connie Nielsen gibi oyuncuların yer aldığı film, yönetmenliğini Kristoffer Nyholm'un üstlendiği bir İngiliz yapımıdır.