23 Görüntülenme
Uncut Gems izle (2019)
7.4 IMDB Puanı

Uncut Gems izle (2019)

(Uncut Gems, Neobrađeni dragulji, Joias Brutas, Нешлифовани диаманти, 原钻, Hiomattomat timantit, Der schwarze Diamant, Άκοπο διαμάντι, Csiszolatlan gyémánt, Diamanti grezzi, アンカット・ジェムズ, アンカット・ダイヤモンド, Nieoszlifowane diamenty, Diamante Bruto, Неогранённые драгоценности, Необрађени драгуљи, Drahokam, Diamantes en bruto, 原鑽, Неогранені камені, Kim Cương Trong Đá)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi A24 / Elara Pictures / IAC Films / Scott Rudin Productions / Sikelia Productions
  • Film Süresi 2 saat 15 dakika
Oyuncular Mesfin Lamengo , Sun Zhi Hua-Hilton , Liang Wei-Hui-Duncan , Sunny Wu Jin Zahao , Deneke Muhugeta , Habtunu Africho , Warren Finkelstein , Adam Sandler , Keith Williams Richards , Tommy Kominik , LaKeith Stanfield , Maksud Agadjani , Ca$h Out , Andrea Linsky , Roman Persits
Uncut Gems filmi elmas ticaretinin çok yoğun olduğu New York kentinde geçmektedir. Suç, dram ve aksiyon üzerine çok iyi sahneleri bulunan filmin teması zengin bir kentte zengin bir işletme sahibinin yaşamını konu ediniyor. New York’ta bulunan bir kuyumcu dükkanı, oldukça meşhur olmakla birlikte özellikle ünlülere satış yaptığı için çokça bilinmektedir. Genellikle alınacak bir şey olduğu zaman mutlaka bu dükkana uğrayan ünlüler sayesinde servetine servet katmıştır. Bu ün ve şöhret haliyle tüm gözlerine üzerine toplar. Bir gün çok meşhur olan bu kuyumcuya hırsızlar girmeyi başarır ve neredeyse içeride bulunan altın ve mücevherlerin yarısını alırlar. İşte o ana kadar harika giden dükkan sahibinin hayatı bir anda karışır.