6 Görüntülenme
Uncharted izle (2022)
6.3 IMDB Puanı

Uncharted izle (2022)

(Uncharted)
  • Yapım Yılı İngilizce ispanyolca
  • Film Süresi 01
Oyuncular Tati Gabrielle , Steven Waddington , Pingi Moli , Tiernan Jones , Rudy Pankow , Jesús Evita , Georgia Goodman , Diarmaid Murtagh , Joseph Balderrama , Serena Posadino , Alana Boden , Jonathan Failla , Anthony Thomas , Peter Seaton-Clark , Robert Maaser , Eskindir Tesfay
Uncharted izle, 2022 yılında yayınlanan bir Amerikan aksiyon-macera filmidir. Filmin konusu, aksiyon ve macera dolu bir hazine avcılığı hikayesini anlatmaktadır.
Filmde, Tom Holland'un canlandırdığı genç hazine avcısı Nathan Drake, kayıp bir hazineyi bulmak için bir maceraya atılır. Drake, yaşlı ve tecrübeli hazine avcısı Sully ile birlikte İstanbul, Türkiye'den başlayarak Venedik, İtalya'ya kadar bir dizi tehlikeli ve heyecanlı macera yaşarlar. Bu maceralar, onları Eski Dünya'nın keşfedilmemiş yerlerine ve gizli yer altı tapınaklarına götürür.
Drake ve Sully, aksiyon dolu sahnelerde, çekişmeler ve kovalamacalar yaşarken, aynı zamanda hazine avcılığına dair birçok ipucu da bulurlar. Ancak, onları takip eden bir grup suçlu, Drake ve Sully'nin peşine düşer ve onları durdurmak için ellerinden geleni yaparlar.
"Uncharted", aksiyon-macera türüne giren bir film olarak, video oyunu serisine dayanan bir hikayeyi izleyicilere sunmaktadır. Filmde, oyunculuk performansları, çarpıcı sahneler, müzikler ve görsel efektler dikkat çekmektedir. Ayrıca, video oyunu hayranları için de keyifli bir deneyim sunmaktadır.