18 Görüntülenme
Top Gun Maverick izle (2020)
8.4 IMDB Puanı

Top Gun Maverick izle (2020)

(Phi Công Siêu Đẳng Maverick)
  • Yapım Yılı menşe ülkelerÇinAmerika Birleşik Devletleri
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures / Skydance Media / Jerry Bruckheimer Films / New Republic Pictures / Tencent Pictures / TC Productions
  • Film Süresi Kast ekibi
Oyuncular Tom Cruise , Jennifer Connelly , Miles Teller , Val Kilmer , Jon Hamm , Ed Harris , Manny Jacinto , Glen Powell , Jean Louisa Kelly , Monica Barbaro , Danny Ramirez , Lewis Pullman , Raymond Lee , Bashir Salahuddin , Jay Ellis , Greg Tarzan Davis , Jake Picking , Chelsea Harris
"Top Gun Maverick izle", devam filmi olan "Top Gun"un hikayesine devam etmektedir. Film, birinci sınıf pilot Pete "Maverick" Mitchell'ın yeni bir eğitmen olarak görevlendirildiği Amerika Birleşik Devletleri Donanması'nın gelişmiş bir pilot eğitim programını konu alır.
Maverick, yeni nesil pilotlarla çalışmak zorunda kalır ve onların gözünde hala bir efsane olarak görülmektedir. Ancak, yeni teknolojiler ve değişen dünya koşulları Maverick'in eğitmenlik kariyerinde zorluklar yaratmaktadır. Bu arada Maverick, kendi özel hayatındaki sorunlarla da uğraşmak zorunda kalır ve birçok kişisel engelle karşılaşır.
Film, savaş pilotlarının zorlu hayatını ve onların kişisel zorluklarını ele almaktadır. Tom Cruise'un Pete "Maverick" Mitchell rolündeki geri dönüşü, aksiyon dolu sahneleri ve savaş pilotlarının hayatına ışık tutan hikayesi ile "Top Gun: Maverick", "Top Gun" hayranlarının heyecanla beklediği bir yapıt olarak kabul edilmektedir.