8 Görüntülenme
Thor 3 izle (2017)
7.9 IMDB Puanı

Thor 3 izle (2017)

(Thor)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures / Marvel Studios / Government of Australia
  • Film Süresi 2 saat 10 dakika
Oyuncular Chris Hemsworth , Tom Hiddleston , Cate Blanchett , Idris Elba , Jeff Goldblum , Tessa Thompson , Karl Urban , Mark Ruffalo , Anthony Hopkins , Benedict Cumberbatch , Taika Waititi , Rachel House , Clancy Brown , Tadanobu Asano , Ray Stevenson
Thor serisinin 3 izle Filmi 2017 yılında seyircisiyle buluşacak. Fantastik -Bilim kurgu severlerin merakla beklediği film Marvel yapımcılarının imzasını taşıyor. Filme dair bazı değerlendirmeler filmin Hulk’un etkisinde kaldığı yönünde olsa da Marvel yapımcıları aynı fikirde değil.

Thor 3 Ranarok, serinin diğer filmlerinde olduğu gibi mitolojik ögelerle bezeli.”Ragnarok” Norveç Mitolojisinde “tanrıların karanlığı” olarak karşılık buluyor. Ayrıca Norveç mitolojisindeki önemli figürler, filmdeki karakterlerle hayat buluyor.

Filmin ilk görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından yayınlanan fragmanı bizi, serinin üçüncü filminde farklı olayların beklediğine işaret ediyor.Thor’un ayrılmaz parçası çekici , Tanrıca Hela tarafından parçalanıp Thor tutsak ediliyor ve yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık oluyoruz. Öykünün bir bölümünü ise Thor’un ağzından dinliyoruz. Thor kendisine denk rakipleriyle kıyamet gibi macerada karşımızda.
Filmin bu denli ilgiyle beklenmesindeki önemli unsurlardan biri oyuncu kadrosu Filmin yönetmenliğini Taika Waititi üstlenmiş yönetmen olarak oyuncu kadrosuna da dâhil olmuş. Cate Blanchett, Tanrıça Hela karakteriyle başrolde. Diğer oyuncular ise Chris Hemswerth,Tom hiddleston ,JaimieAlexander,Benediet Cumberbatch,ldris Elba,Tessa Thompson,jeff Goldblum,Anthony Hopkins,Karl Urban,Mark Ruffalo,Ray Stevenson