20 Görüntülenme
The Good Liar izle (2019)
6.7 IMDB Puanı

The Good Liar izle (2019)

(The Good Liar, El buen mentiroso, The Good Liar - Das alte Böse, A Grande Mentira, Добрият лъжец, Lart du mensonge, Savršena Laž, Osav luiskaja, Hyvä valehtelija, Ένας Καλός Ψεύτης, HaShakran HaTov, Linganno perfetto, Kłamstwo doskonałe, A Mentira Perfeita, Хороший лжец, Dobar lažov, La gran mentira, 大說謊家, Sahtekar, Ідеальна брехня)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi BRON Studios / Creative Wealth Media Finance / New Line Cinema
  • Film Süresi 1 saat 49 dakika
Oyuncular Helen Mirren , Ian McKellen , Russell Tovey , Jim Carter , Mark Lewis Jones , Laurie Davidson , Phil Dunster , Lucian Msamati , Jóhannes Haukur Jóhannesson , Tunji Kasim , Spike White , Stella Stocker , Daniel Betts , Nell Williams , Celine Buckens
Yaşamı boyunca dolandırıcılık yapmış olan yaşlı Roy Courtnay, bir akşam yemeği için zengin dul Betty McLeish ile tanışır. İnternetteki çöpçatanlık siteleri aracılığıyla tanışmış olan ikili, kısa sürede birbirlerine yakınlaşırlar. Bettynin mali varlığı 3 milyon pound değerindedir ve bu Royun şimdiye kadarki yaptığı dolandırıcılıklar arasında en büyük parayı elde edeceği ilişki olacaktır. Bettynin ayaklarını planlı bir şekilde yerden kesen Roy, incelikli planının arasında yavaş yavaş Bettye değer vermeye başladığını fark eder. Oldukça büyük bir servete konmak için Bettyi kandırmakla planını iptal etmek arasında bir seçim yapması gerekmektedir. Ancak işler Bettynin torunu, büyük annesinin en son yoldaşına yönelik açık bir şüphecilik gösterdiğinde daha da karmaşık hale gelir. Roya güvenmeyen torunu yüzünden arada kalan Bettynin de Royun planlarını bozabilecek gizli bir geçmişi vardır.