18 Görüntülenme
The Ballad of Buster Scruggs izle (2018)
7.3 IMDB Puanı

The Ballad of Buster Scruggs izle (2018)

(The Ballad of Buster Scruggs)
  • Yapım Yılı İngilizce fransızca
  • Film Süresi 02
Oyuncular David Krumholtz , Thomas Wingate , Tim DeZarn , E.E. Bell , Alejandro Patiño , Tom Proctor , Clinton Roberts , Matthew Willig , Jesse Youngblood , J.J. Dashnaw , James Franco , Stephen Root , Ralph Ineson , Mike Watson , Brian Brown , Ryan Brown
"The Ballad of Buster Scruggs izle" 2018 filmi, Coen kardeşler tarafından yazılan ve yönetilen bir antoloji filmidir. Film, altı farklı kısa hikayeden oluşmaktadır ve hepsi Batı Amerika'da geçmektedir.
Filmin ana karakteri olan Buster Scruggs, bir silahşör ve şarkıcıdır. Film, Buster Scruggs'ün yaşadığı maceraları anlatırken, diğer hikayeler de Batı Amerika'nın farklı yerlerinde geçen farklı karakterleri ve olayları konu almaktadır.
Her bir hikaye, Batı Amerika'nın sert ve acımasız doğasını anlatırken, aynı zamanda insan doğasına da bir bakış sunmaktadır. Film, yine Coen kardeşlerin stilinde olduğu gibi, kara mizah ve absürd öğelerle doludur. Filmdeki hikayeler, birbirinden bağımsızdır, ancak hepsi Batı Amerika'nın tarihine ve kültürüne ait temaları işlemektedir.