16 Görüntülenme
Supercool izle (2021)
5.3 IMDB Puanı

Supercool izle (2021)

(Supercool)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Jake Short , Miles J. Harvey , Damon Wayans Jr. , Madison Davenport , Iliza Shlesinger , Peter Moses , Odessa A’zion , Jonathan Kite , Kira Kosarin , Will Meyers , Greg Cromer , Luis Fernandez-Gil , Bob Banks , Josh Cranston , Ankur Bhatt , Peter Holden , Jean Villepique , Madison Bailey
"Supercool izle", bir grup lise öğrencisinin eğlence dolu maceralarını konu alan bir gençlik komedi filmidir.
Filmin baş karakteri olan Miles, lise son sınıf öğrencisidir ve hayatında her şeyin yolunda gitmesine rağmen, kız arkadaşı Lauren'dan ayrılmıştır. Ayrılığın ardından üzgün ve hüzünlü bir şekilde evde otururken, bir antika dükkanında rastgele bir nesneyi eline alır. Bu nesne, onu geçmişe götürerek, lise yıllarına geri döndürür.
Miles, geçmişteki hatasını düzeltmek için bir fırsat olduğunu düşünür ve arkadaşlarıyla birlikte bir parti düzenlemeye karar verir. Ancak partiye katılmak için para gerekmektedir. Miles ve arkadaşları, kısa sürede para kazanmanın yollarını ararlar ve sonunda bir soygun yapmaya karar verirler.
Ancak bu, daha önce hiç denemedikleri bir şeydir ve işler istedikleri gibi gitmez. İşler karışırken, Miles ve arkadaşları, zamanın ilerleyişiyle birlikte geri dönüşler yapmaya ve geleceği kurtarmaya çalışırlar. Komik ve eğlenceli sahnelerle dolu olan "Supercool", genç izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.