26 Görüntülenme
Suikast Treni – Bullet Train izle (2022)
7.5 IMDB Puanı

Suikast Treni – Bullet Train izle (2022)

(Bullet Train)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 02
Oyuncular Brad Pitt , Joey King , Aaron Taylor-Johnson , Brian Tyree Henry , Andrew Koji , Hiroyuki Sanada , Michael Shannon , Sandra Bullock , Bad Bunny , Logan Lerman , Zazie Beetz , Masi Oka , Karen Fukuhara , Kevin Akiyoshi Ching , Minchi Murakami , Kaori Taketani , Toshitaka Katsumi , Jim Garrity
"Suikast Treni izle" (Bullet Train), bir grup suçlu ve katilin Tokyo'dan Morioka'ya giden hızlı tren yolculuğunda yaşadığı olayları konu alan bir Amerikan aksiyon-thriller filmidir.
Film, birçok farklı karakterin bir araya gelmesiyle başlar. Bunların arasında, suçlu ve katil olarak aranan bir adam, bir kiralık katil ve bir kadın da vardır. Bu karakterler, Tokyo'dan Morioka'ya gitmek üzere olan hızlı bir trenin içinde yer alırlar. Ancak, yolculuk boyunca, trenin içinde bazı olaylar meydana gelir ve karakterlerin hayatı tehlikeye girer.
Karakterler, birbirleriyle çatışırken ve birbirlerine karşı taktikler kullanırken, trenin içindeki durum gittikçe kötüleşir. Trenin içinde patlayıcılar olduğu ortaya çıkar ve bir terörist saldırısı yapılacağından şüphelenilir. Karakterler, birbirlerini suçlamaya başlar ve aralarındaki gerilim artar.
"Bullet Train izle", sürükleyici bir senaryoya sahip olan ve gerilimi yüksek bir aksiyon filmidir. Film, aksiyon sahneleri ve sıradışı karakterleri ile izleyicileri ekrana kilitleyen bir yapıya sahiptir.