17 Görüntülenme
Sevimli Kartopu izle – Floquet de Neu (2011)
4.4 IMDB Puanı

Sevimli Kartopu izle – Floquet de Neu (2011)

(Floquet de Neu, Snowflake, le gorille blanc, Lumehelbeke, valge gorilla, Pyry - Valkoinen Gorilla, Flöckchen - die großen Abenteuer des kleinen weißen Gorillas!, Γοριλομπελάδες, Hópihe, Le avventure di Fiocco di Neve, Copito de nieve, Snøflak)
  • Yapım Yılı Spain
  • Yapım Şirketi Ajuntament de Barcelona / Axencia Galega das Industrias Culturais (AGADIC) / BSM
  • Film Süresi 1 saat 26 dakika
Oyuncular Claudia Abate , Joan Sullà , Pere Ponce , Elsa Pataky , Fèlix Pons , Rosa Boladeras , Manel Fuentes , Christopher Lloyd , Kai Stroink , Núria Trifol , Ariana Grande , Constantino Romero , Mercè Comes , Pau Vinyals , José Luis Adserías
Snowflake (Ariana Grande) özel bir cinstir. O dünyanın tek beyaz gorilidir ve hayvanat bahçesinin ana cazibe merkezidir. Çocuklar onu sever, fakat diğer goriller, Petunia (Jennette McCurdy), Elvis (Nathan Kress) ve Anvil (Keith David), çünkü o farklıdır. Jenga (David Spade) adlı eksantrik bir kırmızı panda yardımıyla Snowflake hayvanat bahçesinden gizlice girmek ve tehlikeli şehre girip "normal" bir goril olmasına yardımcı olabilecek sirkteki cadıyı bulmak için girişimde bulunmayı planlıyor. Snowflake aradığı tedaviyi bulacak mı, yoksa uyması gereken daha önemli bir şey olduğunu, kendinize sadık olduğunu farkedecek misiniz?