44 Görüntülenme
Sevgilim Vivian – My Darling Vivian izle (2020)
7.4 IMDB Puanı

Sevgilim Vivian – My Darling Vivian izle (2020)

(My Darling Vivian)
  • Yapım Yılı 2020
  • Film Süresi 01
Oyuncular Reese Witherspoon , Joaquin Phoenix , Whoopi Goldberg , Elvis Presley , Kristen Wiig , Ginnifer Goodwin , Ryan Phillippe , Holly Hunter , Tim Robbins , John C. Reilly , Peter Falk , Albert Brooks , Kris Kristofferson , Lucille Ball , Shelley Winters , Johnny Cash , Desi Arnaz , Willie Nelson
"My Darling Vivian izle" (2020), Matt Riddlehoover tarafından yönetilen bir belgesel filmidir. Film, Johnny Cash'in eşi Vivian Liberto'nun hayatını anlatır. Vivian ve Johnny Cash, 1950'lerin başında tanışmış ve hızla evlenmişlerdir. Ancak, Johnny Cash'in yıldızı parlamaya başladığında, evlilikleri zorluklarla karşılaşmıştır.
Belgesel, Vivian'ın hayatının en yoğun ve en zorlu dönemlerinden bazılarını konu alır ve Johnny Cash'in hayatı hakkında da bilgi verir. Ayrıca, Vivian'ın aile üyelerinin görüşleri ve anıları da içermektedir.
"My Darling Vivian", Johnny Cash ve Vivian Liberto'nun hayatı hakkında ilginç bilgiler sunar ve bu önemli müzisyenlerin hayatını keşfetmek isteyenler için keyifli bir izleme deneyimi sunar.