19 Görüntülenme
Scoob! izle (2020)
5.6 IMDB Puanı

Scoob! izle (2020)

(Scoob!)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi Warner Bros. / Warner Animation Group / Hanna-Barbera Productions / Canadian Film or Video Production Tax Credit (CPTC)
  • Film Süresi 01
Oyuncular Zac Efron , Amanda Seyfried , Kiersey Clemons , Ken Jeong , Tracy Morgan , Frank Welker , Iain Armitage , Mckenna Grace , Pierce Gagnon , Ariana Greenblatt , Simon Cowell , Christina Hendricks , Henry Winkler , Harry Perry , John DiMaggio , Kevin Heffernan
Scoob filmi 2020 yılının Eylül ayının sonlarında vizyona giren ve hemen herkesin çok yakından bildiği bir çizgi film karakteridir. Bu çok sevilen çizgi filmin beyaz perdeye aktarılmış hali olan bu filmde Scooby ve Shaggy’nin müthiş dostlukları konu ediniyor. Scooby ve Shaggy bir gün karşılaşırlar ve tanıştıkları o andan itibaren ömür boyu süren bir dostluğun ilk adımlarını atarlar. Daha sonra Fred, Velma ve Daphne ismindeki başka insanlarla da karşılaşan ikili onlarla birlikte büyük bir güç oluştururlar ve Mystery İnc adında bir grup kurarlar. Pek çok olayı ve zorlu durumu çözmek için kurulan bu ekibin aldıkları son işleri oldukça gizemliydi. Dünyanın büyük bir tehlikede olduğunu öğrenen ekip bunu engellemenin yolunu ararlar.