43 Görüntülenme
Ruhsuz Türkçe Dublaj izle
6.0 IMDB Puanı

Ruhsuz Türkçe Dublaj izle

(Senseless, Sin sentido, Sem Sentido, Безчувственост, Surdoué, Kemijski orgazam, Superaistit, Supersens, Dyo ypopsifioi gia tin idia thesi, To tromero paidi paei kollegio, Το Τρομερό Παιδί Πάει Κολλέγιο, Az érzékek borzadalma, Effetti collaterali, El loco superdotado, Un loco superdotado, Zakręcony, Nem 8 Nem Oitenta, Experimentul simţurilor, Без чувств, Trula čula, Experimento chiflado, Senseless - Sanslösa sinnen, Безчуттєвий, Без відчуттів, Без почуттів)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Dimension Films / Mandeville Films / Gold/Miller Productions / Miramax
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Marlon Wayans , Brad Dourif , Esther Scott , Debra Jo Rupp , Mark Christopher Lawrence , Matthew Lillard , David Spade , Tamara Taylor , John Ingle , Rip Torn , Ernie Lively , Jenette Goldstein , Kenya Moore , Constance Zimmer , Ken Lerner
Ruhsuz (Senseless) izle, 1998 yapımı Senseless, işe yeni başlamış bir reklamcı olan Darryl Witherspoon'un komik ama bir o kadar da korkunç bir macerasını anlatıyor. Darryl, reklam endüstrisinde başarılı olmak için kendisine güç katacak bir ürün ararken, bir deney için gönüllü olur. Deney sonrası Darryl'in tüm duyuları açılır ve bir anda olaylar farklı bir boyut kazanır. Darryl, artık gördükleri, duydukları ve kokladıkları ile mücadele etmek zorundadır. Ayrıca, patronu tarafından kendisine verilen önemli bir işi de halletmesi gerekmektedir. Bu karmaşık durumda Darryl, bir yandan hayatta kalmaya çalışırken diğer yandan da işini kurtarmaya çalışır.