14 Görüntülenme
Ritim Bölümü – The Rhythm Section izle (2020)
5.4 IMDB Puanı

Ritim Bölümü – The Rhythm Section izle (2020)

(The Rhythm Section, Ритъм секция, La section rythmique, Ritmusszekció, Rhythm Section, Rythm section, Rhythm section, Ритм-секция, Ритам секција, El ritmo de la venganza, Ритм-секція)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures / Global Road Entertainment / TMP Films / Ingenious Media / Eon Productions / AGC Studios / Babieka / Endeavor Content / Whitebeard Films
  • Film Süresi 1 saat 49 dakika
Oyuncular Blake Lively , Richard Brake , Elly Curtis , David Duggan , Matilda Ziegler , Bill OConnell , Shane Whisker , Raza Jaffrey , Daniel Mays , Jade Anouka , Robert Mullins , Ivana Basic , Irma Mali , Geoff Bell , Hugh Scully
Rhythm Section

Film bir gerilim ve aksiyon filmi olmaktadır. Film içerisinde Stephanie Patrick ailesiyle bir uçak yolculuğuna çıkmalıdır. Ancak bu uçak yolculuğuna yetişemez. Uçak yolculuğuna katılamayan Stephanie binemediği uçağın kaza yapması sonucunda tüm ailesini kaybetmektedir. Ailesini kaybetmesinin ardından uçağın kaza yapma nedenini araştırmaya başlar. Ortaya çıkanlar ve Stephanie’nin yaşadıkları kendinizi filmin içerisinde hissetmenize yardımcı olacaktır. Gerilim ve yaşananlar filmin büyüsüne kapılmasını sağlayacak.

Rhythm Section Film Özeti

Stephanie ailesi ile yaşamakta olan bir gençtir. Ailesi ile birlikte çıkmaları gereken bir uçak yolculuğu bulunmaktadır. Ancak Stephanie çıkan işleri nedeni ile bu uçak yolculuğuna katılamamaktadır. Stephanie kendisinin katılamadığı uçak yolculuğunda, uçağın kaza yapması sonucunda bütün ailesini kaybetmektedir. Stephanie ailesini kaybetmesinden dolayı çok fazla sarsmaktadır. Ailesini kaybetmesinin etkisinden uzun bir süre çıkamamaktadır. Kendisine gelmesinin ardından olayın nasıl gerçekleştiğini araştırmaya başlar. Olayın aslında bir kaza olmadığını öğrenmesinin ardından deliye döner. Bu durum artık onun için bir intikam sebebi olmaktadır. Artık yaşamak için tek amacı intikam almaktır. Stephanie bir suikatçiye döner. Uçağın düşmesinden sorumlu olduğunu düşündüğü herkesin peşine düşmeye başlar. Stephanie kendisini farklı bir kimliğe bürüyerek her şeyi öğrenmeye çalışır. Öğrendikleri, bildikleri ve kendisine söylenenlerin arasında alında gizli bir şeyler olduğunu anlayan Stephanie her şeyin gerçeğini öğrenmek için elinden gelen her şeyi yapar. Bu sırada yaşadığı olaylar, gizemler film içerisinde aksiyon ve gerilim yaşamaya yardımcı olmaktadır. gizli olan bütün gerçekleri öğrenmek için bütün çabaları sarf etmektedir.