81 Görüntülenme
Richie Rich (Ri¢hie Ri¢h) izle
5.4 IMDB Puanı

Richie Rich (Ri¢hie Ri¢h) izle

(Ri¢hie Ri¢h)
  • Yapım Yılı 1994
  • Film Süresi 01
Oyuncular Macaulay Culkin , Edward Herrmann , John Larroquette , Christine Ebersole , Jonathan Hyde , Michael McShane , Chelcie Ross , Mariangela Pino , Stephi Lineburg , Michael Maccarone , Joel Robinson , Jonathan Hilario , Reggie Jackson , Claudia Schiffer , Wanda Christine , Stacy Logan , Eddie Bo Smith Jr. , Kent Logsdon
Richie Rich (Ri¢hie Ri¢h) izle, 1994 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. Filmin konusu, aynı adı taşıyan çizgi roman karakteri Richie Rich'in yaşamını takip ediyor. Richie Rich, filmin başında dünyanın en zengin çocuğu olarak tanıtılır. Ancak bu zenginlik onun için pek de mutluluk verici değildir. Richie, daha fazla arkadaş edinmek ve normal bir çocuk gibi hissetmek ister.
Richie'nin hayatı, ailesiyle birlikte bir iş seyahati sırasında meydana gelen bir uçak kazası sonucu değişir. Ailesinin kaybolduğunu düşünürken, zenginlikleri hakkında sorunlar yaşanır. Ancak aslında ailesi hayatta ve kötü niyetli bir işadamı olan Laurence Van Dough, Richie'nin ailesini bulup onlara ulaşmasını engellemeye çalışır. Richie, ailesini bulmak ve zenginliğini geri kazanmak için macera dolu bir yolculuğa çıkar.
Filmin temel teması, aile, arkadaşlık ve zenginliğin aslında en değerli şeylerin para ile ölçülemeyeceğini vurgulamaktadır. Macera ve komedi unsurlarıyla zenginleştirilmiş olan "Richie Rich," çocuklar ve aileler için eğlenceli bir film olarak bilinir. Macaulay Culkin, John Larroquette, ve Jonathan Hyde gibi oyuncuları içerir.