11 Görüntülenme
Rambo 5: Son Kan (Rambo: Last Blood) izle (2019)
6.1 IMDB Puanı

Rambo 5: Son Kan (Rambo: Last Blood) izle (2019)

(Rambo)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Lionsgate / Millennium Media / Campbell Grobman Films / Dadi Film Company / Balboa Productions / Templeton Media / Nu Boyana Film Studios / Tenerife Film Commission / Santa Cruz Media / Visit Portugal / Picture Portugal / Film i Väst / Filmgate Films / Davis-Films
  • Film Süresi 1 saat 29 dakika
Oyuncular Sylvester Stallone , Paz Vega , Sergio Peris-Mencheta , Adriana Barraza , Yvette Monreal , Genie Kim , Joaquín Cosio , Pascacio López , Óscar Jaenada , Alexander Dimitrov , Aaron Cohen , Nick Wittman , Jessica Madsen , Louis Mandylor , Owen Davis
"Rambo 5 Son Kan izle", Sylvester Stallone'un başrolünde yer aldığı aksiyon-macera filmidir. Film, efsanevi asker John Rambo'nun son macerasını anlatır. John, son yıllarını hayatını sakinleştirmek ve köklü geçmişinin hayaletlerinden kurtulmak için ailesiyle beraber terk edilmiş bir çiftlik evinde yaşayan bir savaş gazisidir.

Ancak kız kardeşi Gabrielle, Meksika'ya gitmek istediği için onu ikna eder. Meksika'da, kayıp babasını bulmak isteyen Gabrielle, yasadışı bir insan kaçakçılığı çetesinin eline düşer ve orada kötü bir şekilde tecavüze uğrar. John, Gabrielle'i kurtarmak ve intikamını almak için Meksika'ya doğru yola çıkar.

John, Gabrielle'i ararken, bir Meksikalı gazeteci olan Carmen Delgado ile tanışır ve onun yardımıyla Gabrielle'i bulur. Ancak Gabrielle'in tecavüzcülerinden biri olan Hugo Martinez ile karşılaşır ve Gabrielle'in kaçırıldığı yere götürür. Gabrielle'in hayatta kalmak için sadece birkaç saatinin kaldığı ortaya çıkar. John, Gabrielle'i kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girer ve tecavüzcüleri tek tek yok etmeye başlar.

Ancak işler beklediği gibi gitmez ve John, kaçırılan Gabrielle'i kurtarmak için son bir mücadeleye girer. Çeteye karşı acımasızca savaşırken, kendi hayatı da tehlike altındadır. Ancak onun hayatta kalmak için sadece bir seçeneği vardır: sonuna kadar savaşmak.

Rambo: Last Blood izle, Sylvester Stallone'un unutulmaz karakteri John Rambo'nun son macerasıdır. Film, aksiyon dolu sahneleri ve duygusal bir hikayesiyle seyirciyi sarsacak bir deneyim sunuyor. John Rambo'nun hayatındaki son ve en önemli macerasını keşfetmek isteyen herkesin izlemesi gereken bir film.