23 Görüntülenme
Pıtırcık: Hazine Avı izle (2021)
5.7 IMDB Puanı

Pıtırcık: Hazine Avı izle (2021)

(Le trésor du petit Nicolas)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Ilan Debrabant , Audrey Lamy , Jean-Paul Rouve , Pierre Arditi , Grégory Gadebois , dit Le Bouillon , Jean-Pierre Darroussin , Adeline D'Hermy , Noémie Lvovsky , François Morel , le voisin , Anton Alluin , Oscar Boissière , Léandre Castellano-Lemoine , Malo Chanson-Demange , Simon Faliu , Malick Laugier , Léonard Signoret , Philippe Uchan , Lise Lamétrie
Pıtırcık: Hazine Avı (Le trésor du petit Nicolas) izle (2021), adlı 2021 yapımı film, ünlü çocuk kitapları yazarı René Goscinny'nin klasik karakteri "Petit Nicolas"ın maceralarını konu almaktadır.
Film, Petit Nicolas ve arkadaşlarının, eski bir harita sayesinde bir hazine avına çıkmasını anlatır. Ancak haritayı ele geçiren büyükler, çocukların peşine düşer ve onların peşinde kovalamaca başlar.
Petit Nicolas ve arkadaşları, hazineyi bulmak için çeşitli ipuçlarını takip ederler ve sıra dışı maceralar yaşarlar. Bu arada, yetişkinler de çocukların peşinde kovalamacaya devam ederler ve onları durdurmak için ellerinden geleni yaparlar.
Film, çocukların hayal gücü ve macera arayışını vurgularken, aynı zamanda çocukların dünyasının ve yetişkinlerle olan ilişkilerinin de incelenmesine olanak sağlamaktadır.